H.A.A.R.P yine iş başında

Bu yazıyı geçen sene bugün yazmıştım, ancak az önce yine gök yüzünde gördüğüm manzaralar sonucu yeniden paylaşmak istedim.

09.02.2018

Geçen pazartesi sabahı ,Richmond Virginia bu görüntüyle başladı güne.

Güneşin doğmasıyla ortaya çıkan görüntü olağan üstü gerçekten. İnsan ne hissedeceğini şaşırıyor. Hele ki bunu canlı görsek…bilemedim…ben şahsen çok üzülüyorum böyle şeylere tanık oldukça ve aynı zamanda da çok etkileyici buluyorum. Tarihte olmayan hava şartları yaşıyoruz zaten.

Adeta nefis ilkbahar günleri yaşıyoruz bu kış… Hiç durmadan gökyüzüne püskürtülen zehirler bir yandan, suyumuza katılan florür bir diğer yandan, tarım alanlarımıza bulaştırılan kimyasallar ve şimdi birde 300 koyun vaadiyle canlandırılmaya çalışılan hayvancılık…ve o hayvancağızlara temin edilecek GDO’lu mamalar…ve rantlar…çok düşündürücü…çok ürkütücü ve çok üzücü.

Türkiye için bu durumlar oldukça yeni, yani sözüm meclisten dışarı, farkında olanlar, uyanmaya istekli olanlar ve aydınlar zaten çoktan bütün bunların farkında, ancak çok büyük bir kitle hala derin uykuda vede birileri bunun böyle kalması için elinden geleni yapıyor.

Şu konuda milletçe bir devekuşu politikası yapıyoruz; Florür ilk defa Nazi döneminde toplama kamplarındaki insanlar üzerinde kullanılmış bir kimyasaldır ve amacı ‘uysal’ ve ‘itaatkar’ kitleler yaratmaktı. O kadar çok insanın baş kaldırdığını düşünsenize bir…?!

(bknz.Tavistock)

Şimdi aynı şey bütün elementlerimize karıştırılarak bizlere uygulanıyor. (Dişmacunuydu, suydu, havaydı,gıdaydı vs.)

Çünkü Yeni Dünya Düzeni başkaldıran ve sorgulayan kitleler değil, koyun gibi pasif ve itaat eden, kolayca köleleştirilebilen, kısaca rahatça yönetilip sömürülebilen toplumlar istiyor.

Dünya yıllardır tartışılan bir konu bu. Dünya’da “Chemtrails -Geo engineering” olarak bilinen, Jeo mühendislik veya iklim mühendisliği olarak tercüme edebileceğimiz bu konu, zaten o püskürtülen zehirlerden nasibini fazlasıyla almış bazı çok bilmişler tarafından ‘Komplo Teorisi’ diye ya örtbas ediliyor yada hafife alınıyor.

Şimdi zaten şunu tekrar hatırlamakta fayda var; David Rockefeller 1952 de ( 18 yaşında) Dünya Nüfus Konseyini kurmuştu.

Amaç : Dünya nüfusunu azaltmaktı (doğum kontrol ilacı üretimi, nüfus planlaması projeleri uygulamaları).

O dönemde, 2000 li yıllarda dünya nüfusunun 70 milyarı aşacağı söylemiyle pek çok ülkeyi kandırmayı başardılar.

Büyük girişimci Rockefeller vakfı 1980 lerde Türkiye ye aşı bağışında bulundu tabii.

Bu aşıların aynı zamanda KISIRLIK yapıcı etken maddeler içerdiğine dair bazı şüpheler var.

Peki bir örnek daha; Anadolu’da bir anda ortaya çıkan çocuk felci ve aşısının bu hastalık ortaya çıkmadan önce Türkiye’ye getirilmiş olmasına ne demeli mesela…?

Say say bitmez aslında. Bu arada , babam yazdığı ve zamanıda yasaklanan kitabında ( Haşhaş ve Emperyalizm) ,tütünlerimize bulaştırılan mavi küf hastalığını açıkça ortaya koymuştur zaten.

Hepimizin hep dilinde olan III.Dünya savaşı çoktan bütün dünyayı kasıp kavuruyor zaten. Biokimyasal silahlar tüm yaşam alanımızı her anlamda etkiliyor. Aşırı ve gereksiz ilaç kullanımı teşviki, içeriği bilinmeyen aşılar, GDO’lu ve katkılı sentetik gıdalar siyonizmin nüfüsu kontrol etmede kullandıkları en etkin yöntemleri… şimdilerde tohum silahıyla tam saldırıya geçmiş vaziyetteler.

Bende Virginia’daki bulut fenomeninden nerelere geldim bir anda. Neyse fazla uzatmayayım, herşey ortada zaten…görebilene…

Şimdilik büyük kıyam gününe kadar, yani Büyük uyanışa kadar, bireysel olarak yapabileceğimiz bir iki küçük öneri:

Gökkuşağının 7 rengini, mevsimsel sebze ve meyve olarak günde en azından 3-5 tane tüketmeli.

Araba ve Oda spreyleri doğrudan doğruya petrol menşeli. Zehiri soluyoruz. Bağışıklık sistemimizi bozuyor. Bunların yerine ev yapımı tütsüler kullanabiliriz.

Meyve sularını kendiniz sıkın ve posasıyla tüketin.

Sıvı yağlar yerine hindistan cevizi yağı kullanın. Ben bütün yemeklerimi onunla yapıyorum muhteşem oluyor. Kahveme bile koyuyorum, kafeinin zararlarını azaltıyor. Nescafe’den uzak durun, Türk kahvesi veya FrenchPress filtre kahve tercih edin. Plastik şişelerden ve alüminyum folyo veya kapları hayatınızdan mutlaka çıkarın. Teflon tava kullanmayın. Ve en önemlisi de bu konuları kendiniz araştırın, çevrenizle paylaşın. Uyuyanları sarsıp uyandırın.

Suyunuzu alkali hale getirin. Magnezyum Sülfat’ı araştırın ve hayatınıza sokun. Bu vücudunuza giren ağır metalleri büyük ölçüde temizleyecektir düzenli kullanımda.

Soyup ta mı yemeli hayatı, yoksa tüm vitamini kabuğunda mı ,diyerek bir an önce daha çok bireyin monitörlerden, ekranlardan ve sistemden kafasını kaldırıp uyanmasını diliyorum…

Hazırlayan : https://www.facebook.com/emine.altindall/

#chemtrails #jeomühendislik #uyan #zehirleniyoruz

H.A.A.R.P yine iş başında” için 5 yorum

  1. Cok tesekkurler degerli hanimefendi.yine akli selim konularin önemini bahsetmissiniz.babaniza yine rahmet olsun.turkiyemize karşi yapilmak istenen konular ve diger tasarlanmis planli hiyanet operasyonlarına karşı biz millet olarak ne yapmaliyiz ve devletimiz acilen hangi kuruluslari ve yapilari harekete gecirmeli.bunla ilgili calismalar ne aşamada .merak icindeyiz .

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s