5G-Aşı-Covid19 Şeytan Üçgeni

Bir kaç gündür herkesin kafasında şu sorular var;
tamam anladık 5G sağlığa zararlı; ancak bu radyasyonun etkilerinden nasıl sakınabiliriz, hangi yöntemlere sığınabiliriz.
Corona virüsünden bize önerilenlerin dışında nasıl korunabiliriz..?
 
Keşke bunun cevabı da sorunun kendisi kadar basit cevaplanabiliyor olsaydı. Günlerdir bana bu konuyla ilgili yöneltilen soruları elimden geldiğince araştırdım ve sizleri de kendimi de aydınlatmaya çalışacağım.
 
5G, Aşı ve Corona ilişkisi
 
Mevcut durumla alakalı zaten pek çok spekülasyon var.
Burada bu konuyla ilgili paylaşacağım yazılar, benim şahsi inancım ve görüşümdür, ancak bu konuda yalnız olmadığımı biliyorum.
Covid 19, aşılanma sistemini legalize edip, çoğunluk tarafından kabul edilebilir bir boyuta getirilmek amaçlı ortaya atılmış ve algı dağıtmak için laboratuarlarda hazırlanmış bir virüs kokteylidir düşüncesindeyim . 5G teknolojisi ile kolayca kontrol altına alınabilecek çipli insan bu şekilde eşsiz bir kukla haline getirilebilecek.
Bu gün bu düşüncelere gülenler, yarın boşuna ağlamasınlar.
 
Basitleştirebildiğim kadar sade yazacağım:
 
5G, beşinci nesil bir mobil teknolojisi hizmetidir. 
5G, dünya piyasasına oldukça hızlı bir giriş yaptı.Açılımı Fifth Generation, yani 5. Jenerasyon anlamına gelir. 
Henüz bir kaç sene evvel kullanmaya başladığımız 3G teknolojisinin ardından, hizmetimize sunulan 4G ve 4,5G’ye uyumlanmaya çalışırken, şimdi de karşımızda 5G teknolojisi tüm ihtişamıyla durmaktadır.
Pratikte bu devamlı güçlenip genişleyen sistem sayesinde ,100 MB internet hızına ulaşmamız mümkün olacakken, teoride bu rakam hesaplananın çok gerisinde kalmıştır.
 
(Şimdi bu kısmı alıntı yapmam gerekiyor çünkü, benim de çok vakıf olmadığım, fazlasıyla teknolojik bir konu)
 
”5G ise daha önceki mobil telekomünikasyon hizmetlerini hız anlamında geride bırakıyor. 5G sayesinde 1Gbps ve 10Gbps arasında bir hıza ulaşmak artık mümkün olacak. Evlerden bilgisayarlı araçlara dek pek çok alanda kullanılabilecek olan 5G teknolojisinin hayatımızı ciddi düzeyde kolaylaştıracağı ortada. 2024 yılından sonra 5G kullanımının %50’nin üzerine çıkması ön görülüyor. Bu durum bir yandan sevindirici ve heyecan verici; ancak bir yandan da ne yazık ki endişe uyandırıyor. Çünkü 5G muhteşem yararlarından ziyade tehlikeli yönleriyle de geliyor. ‘
 
”Yüksek frekans dalgalarını kullanacağı için tıp alanında çok önemli cerrahi müdahalelerde bile kullanılabilecek olan 5G teknolojisi şimdilik kafaları karıştırmış görünüyor. Dalganın boyu kısalacağı için artık bu teknolojiden faydalanmak adına çok daha fazla anten yerleştirmek gerekecek. Baz istasyonlarını güçlendirmek için artık her 200 metrede bir antenler entegre edilecek. Yakın zaman sonra yaşadığımız kentlerde neredeyse adım başı bir güçlendirici antenle karşılaşmak durumunda kalabiliriz. Radyo dalgalarının da doğal olarak artması vücudumuza olumsuz yönde etki edecektir. 5G tarafından yoğun olarak yayılan radyasyon vücudumuz için oldukça zararlı. Özellikle de bu durumun insan DNA’sı üzerinde ciddi tahribatlar yapabileceği düşünülüyor. ‘
 
”Şu anda çok sayıda ülke 5G teknolojisine geçmek için geri sayıma başlamış durumda. Buna rağmen örneğin Belçika gibi çalışmalarını bir süreliğine durdurma kararı alan ülkeler de yok değil. Şu anda Avrupa ülkelerinin bazıları 5G teknolojisine endişe ile bakıyor. Bu endişenin altında yatan temel sorun ise radyasyon. Aslında teknoloji ile alakalı pek çok noktada radyasyon gündemimize dahil oluyor; ancak 5G teknolojisinde radyasyon düzeyinin çok ciddi noktalara ulaşacağı iddia ediliyor. Bu nedenle bilim insanları daha şimdiden kullanıcıları 5G teknolojisinin zararlarına dair uyarıyor. Hatta bazı ülkelerde bu konuda ses getiren bazı sokak eylemleri de yapıldı. ‘’
 
 
Diğer yazılarımda da devamlı vurguladığım Yeni Çağ’a girdiğimizin sinyalleri tam bu noktada yine kendisini gösteriyor. Bu günleri atlattıktan sonra hiç bir şey bir daha eskisi gibi olmayacaktır.
Covid-19 du, sınırdaki mülteciler di derken, tüm dünyada  5G ’nin entegrasyonu tam gaz devam etmektedir. Bununla birlikte sinsice çipli aşıların önü açılmakta. Bill Gates’in yaptığı açıklamalara göre 1 yıla kadar bu zorunlu aşı kumpanyası piyasaya sürülebilecekmiş.
 
Billy’nin aşıları sayesinde bizler barkodlu mallar gibi, işlevselliğimiz istenildiği gibi akselere etmediği takdirde veya ’son kullanma tarihimiz’ geçtiği zaman, bu dijital sertifika (çip) sayesinde kontrol altına alınabileceğiz yani. 
Bu olaylar elbette bugünden yarına olacak iş değil, ancak çoluğumuzun çocuğumuzun hayatlarını mutlaka etkileyecektir.
 
Bazıları, Corona virüsünün sistematik bir şekilde ortaya çıkarıldığını iddia ediyor ve asıl amacın dikkat dağıtıp 5G sisteminin alt yapısını hazırlamak olduğunu savunuyor.
 
Aynı zamanda tüm dünyada tuhaf haberler çıkıyor. 
Corona ile alakası olmayan, ancak başka bir sebepten dolayı ölenlerin ölüm cüzdanlarında ölüm sebebinin COVID 19 yazması ve bu vakaların sayısının hiç de az olmaması,  bu kişilerin ailelerini hastahanelere dava açacak kadar çileden çıkartmış olması şaşılacak bir durum değil elbette. Bütün bu haberler konuyu sıkı takip edenlere bir gözüküp bir yok oluyorlar. Çünkü medya bir örtbas etme üstadıdır.
 
Daha dün bir arkadaşım İtalya’da iyileşen hastalarla ilgili bir yazı paylaştı diye, Facebook hesabı kitlendi ve eğer o paylaşımı kendisi kaldırmaz ise, hesabının kalıcı olarak bloke edileceği bildirimini aldı.
5G’nin zararlarını minimuma indirmek için ilginizi çekebilecek verilere ulaştım.
Bunlardan bir kaçını ben de sizler gibi yeni öğrendim o yüzden bazıları benim kendi çevirilerim olacak, bazıları ise yurt içinde çok faydalı işler yapan kişilerin çalışmalarından alıntılar olacak. Kaynak göstermeyeceğim ancak küçük bir arama şevkiyle siz de kaynaklara ulaşabilirsiniz.
 
PRC_142045247
Akıllı Tüyolar
 
– 5G istasyonlarından mutlaka uzaklaşın. Eğer yaşam alanınıza yakın yerlerde ise bu istasyonlar, o zaman üzerinizde bu zararlı radyasyonu emip eliminize edecek EMF kalkanları edinin. 
Benim buradan reklam yapıyormuş gibi adres göstermem yanlış olur ama siz kendiniz araştırıp bulabilirsiniz. 
Ayrıca bu kalkanların içinde bulunan Orgonite ve Shungite kristallerini de edinip evinizde ve üzerinizde bulundurabilirsiniz.
 
– Tadı hoş olmasa da mutlaka ama mutlaka koyu yeşil alglardan elde edilen bir ’superfood’ çeşidi olan Chlorella, Spirulina, Buğdayçimi ve aktarınıza danışabileceğiniz diğer türlerini her gün tüketmeye özen gösterin.
 
– Önemli bir işiniz yoksa her türlü teknolojik aletten uzak durun veya onların frekansını değiştirin. Mesela telefonlarınızı 4G ise eğer 3G ye indirin. Unutmayın ki 60 GHz ve üstü ihtiyacımız olan Oksijen seviyesinin içindeki moleküllerini eritiyor.
 
– Gerekmedikçe WİFİ kullanmayın veya kapatın. Yatarken telefonlarınızı ASLA yatak odanızda bulundurmayın yada tamamen kapatın.
 
– Bolca hareket edin. Spor veya başka egzersizler yapın. 
 
– Doğal yollarla bağışıklık sisteminizi güçlendirecek tarifler keşfedin ve bunları bizzat kendiniz hazırlayın. Çok zevkli bişey bu bu arada 🙂
 
– İçme suyunuzun içine karbonat karıştırın. Karbonat pH değerlerini dengeler ayrıca kanserli hücre gelişimini yavaşlattığı gibi metastaz oluşumunu minimuma indirmekte yardımcı olur.
 
– Carvacrol ve CBD bugüne kadar her virüsü yok edebilen bir özelliğe sahiptir.
Araştırın!
 
– Monoatomik ve Kolloidal Gümüş Suyu edinin. Kristal berraklıkta sıfır oksidasyonlu üst limit 60 ppm alt limit 300 ppm olan ve değişik partikül çaplarına sahip olması nedeni ile vücutta istenilen çap partikülleri ihtiva ediyor ve malum son virüslerden korunmak amaçlı bağışıklık sistemine müthiş bir destek sağlıyor.
 
“Gümüş iyonları ölmüş hücreleri temizleyip sağlıklı hücrelere de oksijen taşıyarak lenfatik sistemi stimüle ediyor.”
Araştırın!
 
El elden üstündür. Belki benim ulaşamadığım kaynaklara siz ulaşmışsınızdır. Yorum kısmına doğruluğundan emin olduğunuz korunma yöntemlerini paylaşırsanız, daha çok kişi faydalanıp korunabilir.
 
Saygılarımla
 
A.Emine Altındal

5G-Aşı-Covid19 Şeytan Üçgeni” için 11 yorum

 1. Ağzınıza yüreğinize sağlık emine hanım. Ara vermeyin. Nefsi Şahsınıza Münhasıran daha sık sık yazın. Selamet kalın. Şehit Aytun Hocamıza Bir kez daha rahmet mağfiret dilerim. Onun yolu hak yolu ve bizim yolumuz onun yoludur

  Beğen

 2. Elinize sağlık Emine Hanım. Elektromanyetik dalgalardan korunmanın bir yolu da telefon ve benzeri cihazlar için Faraday Kafesi yapmak. En basitinden telefonunuzu alüminyum folyoyo sararsanız çekmeyecektir. Elektromanyetik dalgayı engelliyor bu sistem. Bunun yurt dışında satılan çantaları da mevcut amazon gibi sitelerde. Hacklenme ihtimaline karşı kredi kartlarınızı da bu cüzdanlarda muhafaza edebilirsiniz. Pratik bir şekilde kendiniz bile böyle bir kutu yapabilirsiniz. En azından uyumadan önce telefonunuzu o kutuya koyarsınız. Alarm vb çalışıyor bir zararı yok telefona ancak telefon WiFi , GPS , şebeke sinyali vb çekmiyor da yaymıyor da. Bunu da tavsiye ederim size ve takipçilerinize Emine Hanım. Şuraya nasıl yapıldığını anlattığım yazının linkini bırakıyorum, yardımcı olur umarım. https://obeyerthinkers.wordpress.com/2020/03/25/evde-faraday-kafesi-nasil-yapilir/ Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Allah’a emanet olunuz.

  Beğen

  1. Vakit ayırıp paylaştığınız bu önemli bilgi için çok teşekkür ederim. Mesajınızı fb sayfamdan da paylaşmak isterim eğer sizin için bir mahsuru yok ise.
   Sağolun varolun, kendinize dikkat edin 🙏

   Beğen

 3. Andrenochrome

  Emine hanım bu madde ilgili malumatınız var mı? Müsait olduğunuzda bununla da ilgili bir yazı yazarsanız sevinirim.

  Teşekkürler.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s