Yeni Dünya Düzeni-Değişim

“Tek ihtiyacımız, yeteri kadar büyük bir kriz yaratmak ve tüm dünya ülkeleri Yeni Dünya Düzenini kabul edecektir.”
-David Rockefeller


Sevgili takipçilerim, biliyorsunuz genelde alıntı yapmam veya başkalarının yazılarını nadiren paylaşırım anca sayın Pia Pınar hanımefendinin bu yazısı çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim.

Ortam fantastik. Fantastik dediysem bakmayın bayağı karıştı özellikle Amerika. Trump’ın #Obamagate tweetinden sonra Amerika ve Dünya’da TT olması ve milyonlarca hit almasıyla olay duyuldu. Arkasından Trump, açıktan ve basın toplantısıyla bunun Amerikan tarihinin en büyük skandalı olduğunu duyurdu.
Eski Başkan Nixon’un karıştığı ve sonunda istifa etmek zorunda kaldığı Watergate skandalının bunun yanında bir su damlası gibi kaldığı söylenmeye başlandı.
Obama ve çevresi özellikle başkan yardımcısı Joe Biden, Obama dönemi FBI Başkanı Comey, Trump’ın ulusal güvenlik danışmanı General Flynn’e kumpas kurulması, Trump hakkında illegal yollardan casusluk yapılması, Rusya dezenformasyonu, Bengazi olayları, derin devlet casusluğu, Trump’ın ofisinin dinlenmesi, ISIS silahlandırılması, pedofil pizzagate bağlantısı ile ülkeye ihanet ve casuslukla suçlanıyorlar. General Flynn dosyası adı verilen soruşturmanın gizlilikle yürütülmeyeceği ve halka açık olacağı duyuruldu.
Bu esnada, Amerika’da özellikle California civarında yaşayan tanıdıklarıma soruyorum yoo her şey normal diyorlar.
Neden mi? Çünkü bütün medya bir ağızdan aynı aptal şarkıyı söylüyor. Çok güvenilen (bu zamanda bu medyalara kim güveniyorsa kusura bakmayın artık safın safısınız) New York Times, Washington Post, The Economist, Reuters, CNN, ABC, NBC, BBC, Daily Mail, The Independent…Liste uzar gider. Hepsi bir ağızdan aynı şarkıyı tekrarlıyorlar. Bill Gates aşısı geliyor, aşıyı olun, Obamagate Trump’ın hayal ürünü vs.
Hani bizdeki havuz medyadan bahsediyoruz ya, dünyada da durum böyle. Artık en azından, kimin neyi kontrol ettiğini biliyor, bilgiyi süzerek nereden alacağımızı buluyoruz. Hangi aile hangi medya grubunun başında bir bakarsanız tablo açıkça ortada. Global bir manipülasyonun içerisindeyiz.
Yahu bugün Chicago Valisi, insanların New World Order düzenine bağlılık yemini veren liderleri seçmesi gerektiğini söyledi. Ne demek bu şimdi? Hiç mi acaba demiyorsunuz? Bir tek onlar mı? Dünya sanki aynı şekilde bir deli trenine takılmış gibi. O kadar inanmışsınız ki komplo teorisi diye kestirip atmaya. ‘Bu kadar da mı yok canım’ diyenleriniz, ballandıra ballandıra Black Mirror izleyip ohh iyi ki bizde yok diye mi uyuyor merak ediyorum. Bir çok bölüm çoktan gerçek oldu bu arada gören gözlere. Hala sinema filmi gibi izlemeye devam mı gerçekleri? Nasılsa benim kapıma gelmez mi? Geliyor ki ne geliyor, bu virüsle de gördük.
Bu arada reptillerin kraliçesi Elizabeth gerekirse çocukların güvenliği için evlerinden alınabileceğini söyledi. Arkasından çıkan WHO temsilcisi, virüsün şimdi evlere çekildiğini, bu nedenle çocukların güvende olmadığını belirtti. Bizi toptan aptal yerine koymaları bir yana (hani evde kalmamız gerekiyordu, evde kalan da evinde yayıyor ne demek?). Yediğin çocuklar yetmedi mi Elizabeth, tünellerinin keşfedilmesi ve boşaltılmasıyla Andrechronome’unuz mu bitti yoksa aç mı kaldınız demek istiyorum? Bugünlerde, tünellerden çıkartılan binlerce çocuğun DNA’sı çıkartılıyor. Bir çoğu ölü, büyük bir kısmı kaçırılmış veya orada insan çiftliği misali üretilmiş ve hiç gün yüzü görmemiş.
Bu arada, geçen gün sızan gizli bir doküman internetten kaldırıldı. Trump’ın WHO, Fauci, Bill ve Melinda Gates için insanlık soykırım davası açtığına dair. Doğru mu, bize ne kadarı yansıyacak göreceğiz. Kapalı kapılar arkasında neler oldu, Elon Musk neden birden ağız değiştirip, fabrikasını açmaya karar verdi (bir söylenti gözaltına alınıp, kendisiyle anlaşma yapıldığı ve taraf değiştirmeye zorlandığı). Şu an görünen, Trump ve Musk arasında birbirlerini destekleyen açıklamaların havada uçması.
Diğer tarafta, WHO, Bill Gates ve meşhur aşısı var tabii. Hem de şimdiye kadar hiç yapılmamış bir aşı; RNA’yı modifiye eden bir aşı. Daha önceki aşılar DNA etkili olurken nedense bu aşı DNA’yı yeniden yazan RNA (RNA, DNA’dan kopyalanan genetik kodun taşınması görevinde rol oynar) moleküllerini hedefliyor. Hmm? Aşı, çipleme derken bir de yanında DNA’sının değiştirilmesi hedeflenen yeni melez insan modeli yaratma mı var?
Bakalım ne canavarlar çıkacak o aşıyı olanlardan. Beni yerde sürükleyip, zorla götürmeniz lazım o aşı için. I DO NOT CONSENT – izin vermiyorum. WE DO NOT CONSENT -BİZ izin vermiyoruz!
Zaten Bill ve Melinda Gates’in daha önce 3. dünya ülkelerinde denedikleri aşıları ve sonuçlarını (ani ölüm, felç, otizm, öğrenme ve konuşma bozukluğu vs.) okursanız, neden Bill Gates, Bill Gates Vakfı adını duyunca arkanıza bakmadan kaçmanız gerektiğini anlarsınız.
Tabii bir de kendisinin, Virgin Islands’da kurulan, kadınlar ve 18 yaş altı çocuklardan oluşan Human Farming (İnsan Çiftliği) projesi açığa çıktı ki bakalım FBI bu konuyla ilgili daha fazla kayıt sızdıracak mı?
Virgin Islands Amerika’ya bağlı, sadece özel uçakla gidilebilen, Eipstein, Clinton ve birçok Hollywood ünlüsünün meşhur Lolita Ekspress ile uçtukları ada. Hani hücresinde kendini asan Eipstein ya da şu an kimlik koruma programı altında yaşayan bilemiyoruz.
Birçok sey açığa çıkabilir de, çıkmayabilir de. Şu an için görünen global medyanın var gücüyle olayları saptırmaya, farklı hikayeler, senaryolar üretmeye çalıştığı. Bunun için gerekirse şantajla dünyaca ünlü bir çok aktör, müzisyen hatta bilim adamı kullanılıyor. En son bayağı güldüğüm, garip maşa çocuk Greta’nın CNN’de Covid ile ilgili panele konuşmacı olarak katılmasıydı. Ne alaka derken, diğer pek de masum bulmadığım, Robert De Niro, Madonna, Cate Blanchett gibi 200 kadar ünlünün imzaladığı mektuptu. Aslında mektup Covid-19 sonrası normale dönülemeyeceğini #thetimehascome etiketli kampanya ile bu ünlülerin duyurmasıydı, bir nevi bildiri gibi. Aslında bizim de anlattığımız normale dönülemeyeceğini anlatıyorlar, ne kadar masum diyeceğim ancak…Bunu imzalayanın pedofil, andrenochrome kullanan, pizzagate, bir çok pedofil skandalı, tünellerin evlerinin altından geçtiği (evet o çok sevdiğiniz Robert de Niro da dahil) Virgin Island müşterisi olması ne yazık ki mektubun New World Order’ı işaret ettiğini gösteriyor. Saf saf ay ne kadar da humanist ve çevreciler diyemeceğim kusura bakmayın. That ship has sailed-Artık çok geç!
Daha garip bir olay da memleketim Kanada’da yaşandı. Hani hepinizin çok yakışıklı ve sempatik bulduğu maşaların maşası, kuklaların palyaçosu Başbakanımdan geldi. TV konuşmasında şunu söyledi: Şimdi bütün annelerden TV karşısından çekilip, odadan çıkmalarını rica ediyorum, çocuklarınızla yalnız konuşacağım. Ayy ne kadar tatlı diyenlerinizi şöyle bir dürteyim? Burada nasıl bir oyun ve beyin yıkama uygulanıyor?
Bizler Yeni Dünyanın inşası için çalışırken onlar da kendi Yeni Dünya Düzenlerinin inşası için çalışmaktalar. Merak etmeyin, yapamayacaklar, inşa edemeyecekler.
Peki bunları niye yazıyorum?
Okuyun, bilin. Bilmeden dönüştüremezsiniz. Zaman öyle bir zaman ki arkanızı dönemezsiniz. Evinizde saklanamazsınız. Sistem öyle işlemiyor artık. Bilecek, bilgilenecek ve neye karşı durduğunuzu belirleyeceksiniz. Evrene ilan edeceksiniz. Evren sizin nerede durduğunuzu, niyetinizi bilecek!
5G mi, HAARP mı, fluorid mi, Bill Gates aşısı mı, Bill Gates Türkiye tarım ilişkisi, virüsle ilgili saçma sapan veriler ve rakamlar mı, pedofil ve insan trafiği mi, en önemlisi medya diye baktığınızın global bir manipülasyon aracı olduğunu kabul etmek ve onlara prim vermemek mi?
Yazımın altına korktum, fena oldum vb. yazmayın. Demirden korkan trene binmesin derdi anneannem, aynen öyle!
Bu zamanlarda görevli geldiniz. Bütün bunları dönüştürmeye de geldiniz.
Bilin, bilgiyle kuvvetlenin. Korkmayın yazmayacağım korkunun sizi nerelere getirdiğini, nasıl koyun sürüsü haline getirdiğini gördünüz. Şu An’da yapılmak istenen de odur. Virüsün beslenme kaynağı da korkudur.
Özgürlüğümüz için ayağa kalkıyoruz. Sevgiyle dönüştürmek için. Sevgi, empati, yardımlaşma, dayanışma, cesaret yolumuzu açacak bu ve gelecek günlerde. Size söylediğim gibi planları her ne olsun, engelleniyor ve engellenecek. Sizler de buna katkı olacaksınız frekansınızla, bilginizle, cesaretinizle.
Ben çok umutlu ve cesaretliyim Yeni Dünyamızın inşası için.
Yolumuz açık olsun.
An’da neşeyle ve sevgiyle 💜
Mitakuye Oyasin – We are all ONE 🌿🌏🌿
Pia π🔺
Pia Pinar

Yeni Dünya Düzeni-Değişim” için 2 yorum

  1. Ağzınıza Yüreğinize sağlık Emine Hanım. Yine Milletimize Şehit Aytunç Beyin Mirasınında İşte Böyle Güzel Ve Korkusuz Konuşan Kızı Olduğunu Birkez Daha Hatırlattınız. Teşekkürler. Beklliyoru

    Liked by 1 kişi

  2. David in yeğeni zukkenberg e bakın sonra 3000 yıl geriye gidin karşınızda mısır firavunlarinin 2020 ye yansıyan modern denilen zamanın firavunlarinin ve onların icimizdeki satilmis piyonkarini görün,,, olmadı davidin kızı Amerika da hemsiredir,, yine gidin 3000 bin yıl geriye pagan kelt inancında gelecek kral ve kraliçeleri yetiştiren duruid süt anneleri keskin zekaya inanca sahip 10 parmağında 11 hüner olan bu cadı sifaci ruhbanileri görün,,, yapılan kutsal rituelerinde yönetici ruhban sınıfı bu bize göre halk arasında sapkın denilen toplu tecavüz, çocuk yada esir yada kendilerinden hain yada zamanı geçmiş insanların kutsal geceye kurban edildiğini görün,,, kurbanların iç organlarından fala baktıklarını kehabetlerde bulunduklarını görün ,,, kesilen kurban edilen boğa kanıyla cinsel ilişkilerini yaş gözetmeksizin görün arkadaşlar,,, sonra gelin 2020 ye ,bizdeki Turk kültür teröristlerin turk sanat spor medya politika eğitim camiasında ki 1001 maske li rhsuz cigersiz kansız ların maskeli balonun satılmış ruhlarını görün,,, sonra Turk tarih büyüklerini en baştan beri gidin görün,,, Metehan ,Bilgehan,oguzhan,atilla,yavuzu,sah ismaili,fatihi ataturku gorun,, sonra tekrar gidin Hz Muhammedi Hz Aliyi Hz Ömer Hz Osmani gorun,,, gelin şimdi sultan Alparslani gorun, Turkiyeyi gorun ,,ve şimdi 2020 ye gelin Turk kültürünun siyasetinin ekonomisinin tum insan kaynaklarına ve tum hücrelerine yapılan sinsi operasyonlarını gorun, fetoyu pkk yi deasi kurgulanan Arap karnibaharlarini 15 temmuz Ömer halis demirleri ,,ve İslam aleminin içindeki drumu gorun ,,, hala goremedinizmi! Turk darbeler tarihini gorun, siyasal sağ sol Turk Kurt alevi Sünni Kemalist laik ve dindar vatandaşlarımızı gorun ,,, goremedinizmi ? O zaman uyanın ve gorun kendinize gelin ,,, adamlar ciddimi ciddi,, biz daha ciddiyiz,,, ama önce gorun hemde kalbinizle gorun arkadaşlar,,, Bizim Allahimiz inancimiz binlerce yıllık tarihimiz var ,,, açın gönül gözlerinizi kendiniz ailemiz sevdiklerimiz hayvanlarimiz dogamiz vatanimiz milletimiz devletimiz albayragimiza ordumuz için bekamiz egemenligimiz istiklal ve istikbalimiz için açalim kapattirilan gönül gozlerimizi,,, destanlar yazdık tüm zamanlar mekanlar boyunca ve yazmaya devam edecegiz hepberaber Allahin izniyle hem bu topraklarda hem bu sularda hem bu havada,,,.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s