Getty Müzesi – Los AngelesKururcusu. : Jean Paul Getty
Kuruluş tarihi: 1953, Malibu Kalifornia
Genel Merkez : Los Angelesİhbarcı Steven D.Kelley Getty müzesinin yeraltı şehrinde yaşadıklarını anlatıyor;

Zamanında Derin Askeri İstihbaratın uzaktan izleme/dinleme ve buna benzer takip etme araçlarıyla, bu yeraltı şehrinin bazı gizli bölümlerine girmeyi başarmış ve inceleme fırsatı yakalamış.
Yeraltının derinliklerine doğru uzanan farklı katlardan birinde, formüllerinin çalındığı bilinen #TESLA teknolojilerine rastlamış. Kelley bu teknolojiyle tüm yeraltı şehrinin enerji ihtiyacının sağlandığını söylüyor.
Kelley ayrıca özel yeraltı metrolarıyla EDWARDS AFB’nin (Edwards Air Force Base) ve elit LA malikanelerinin birbirlerine doğrudan bağlantılı olduğunu keşfetmiş. Bu malikanelerin kendi tapınaklarında kaçırılan evsiz insanlar ve kaybolan çocuklarla meydana gelen satanik ritüelleri görüntüleyip ifşa etmiş.

Kelley kimdir?

STEVEN D KELLEY, dünyanın en önde gelen elektro-optik mühendislerinden biridir ve aynı zamanda silah endüstrisinin, lazer gözlem ve nişan alma silahlarının mucididir.

Genç yaşta CIA/NSA’da müteahhitlik yapmaya başladı. Kariyeri boyunca defalarca kara para endüstrisinin entrikalarının döndüğü olaylara şahit oldu. Tesla teknolojisinin sağladığı, FREE ENERGY (serbest enerji) ile güçlendirilmiş yeraltı kalelerine şahit oldu. Neticede, derin istihbarat ile tüm görünür bağlarını koparıp önemli bir ihbarcı haline geldi.
Son yıllarda LA’de yayınladığı haftalık bir radio şovu bulunmakta.
(Link aşağıda mevcuttur)İfşa ettiği bu yeraltı tesislerinin ve hizmet sağlayacılarının hemen hepsi elit satanistlerden oluşmaktadır. Bu kişilerin tamamı ise bu geleneklerin ve sapkın ilişkilerin velihatlarından oluşmaktadır.
Kelley bu kişileri tanımlarken ‘CAVERS’ terimini kullanmaktadır. Cavers’ı türkçeye ‘MAĞARACI’ olarak çevirebiliriz. Mağaracıların ritüellerini gerçekleştirdikleri yeraltı bölgelerine ise Kale/Şato diye hitap ediyor. Bunun en baş sebebi ise CALİGULA* benzeri bir yapıya sahip olmalarıdır.
Caligula= Roma İmparatorluğu mimarisi.Bu güne kadar DUMB’lar ( Deep Underground Military Bases- Derin Askeri Yeraltı Üsleri) hakkında çokca yazılıp çizildi, ancak benim görebildiğim kadarıyla bu konular hakkında en net ve aydınlatıcı konuşabilen Kelley’dir.
Korkusuzca açıklamalarda bulunan ve kamuoyuna elitlerin pis oyunlarını ifşa etmeye çekinmeyen Kelley, bu tarz sapkınlıkların döndüğü yerlere ‘METROPOLİTANS’ denildiğini söylüyor. Dünya üzerinde bulunan diğer satanist tapınaklara göre GETTY’de bulunan bu yeraltı Başkenti, dünya üzerindeki en lüx ve kapsamlı yeraltı şehri olduğunu söylüyor.

Başkentin görkemli giriş avlusunda bulunan saf altından döküm şifoniyer zamanında J.Paul.Getty vakfı tarafından Queen Elizabeth için bizzat tasarlanmış bir eserdir. Şu anda bu şifoniyer Vatikan’ın hazinesine aittir.
Prince Andrew 2000 senesinde burayı Edwards AFB’yi kullanarak ziyaret ettiği edinilen istihbaratlar arasında dikkat çekiyor.
Bu arada Müzenin yapımının bitirildiği yıl (1998), J.Paul Getty, Queen Elisabeth tarafından şövalye nişanına laik görülerek onurlandırıldı.”Getty, Kraliyet ailesi ve dünya üzerinden toplanan bilimum sanat ganimetleri için benzersiz bir Mavna’dır”, diyor Kelly.

Sırf ABD’de bulunan diğer 250 sıra dışı metropolitanın aksine, Getty’de askeri güvenlik önlemleri alınmamıştır. Burada Milli Güvenlik veya idari hüküm sürekliliği mevzubahis değildir.
#Dulce üssü veya 51.Bölge’nin aksine, burası tamamen kolayca ulaşılabilir bir yerdir.

İlk bakışta, böyle kapsamlı bir müzenin aslında devasa ve de tam teşekküllü satanik bir zevk-i alem yuvası olduğunu iddia etmek oldukça inanması güç bir uydurma hikaye gibi gelse de, artık burada dönen gizli orjilerin, sübyancılığın, satanizmin ve insan ticaretinin elitler arasında ne kadar yaygın ve vazgeçilmez olduğunu hepimiz biliyoruz. Ne kadar ironiktir ki bu pis işlerin çoğu onları yaratan teknolojiler sayesinde gün yüzüne çıkmaktadır.Kölelik hiçbir zaman bitmedi. O sadece kitleler tarafından tanınmasın diye farklı bir forma sokulup maskelendi.Aynı şekilde Feodalizm’de yeraltına indirgendi ancak o da tam faaliyet aktif vaziyette devam etmektedir.2012’den beri Kelley tüm bildiklerini halka arz etti ve kartlarını açtı. #OccupytheGetty sloganıyla bu hareketi başlattı ve gerçek vatanseverleri göreve çağırdı.Getty müzesiyle ilgili haberler, Kelley sayesinde artık sadece internet üzerinden paylaşılan bir 3.sayfa haberi olmaktan çıkmış ve ana haber bültenlerinde sansasyonel bir haber değerine ulaşmıştı. İstenilen yankı sonunda uyandırılmıştı.
Bu skandallarla ilgili ilgili anında karikatürler, çizgifilmler, filmler, şarkı sözleri vs icat edildi ve sosyal medyada yayınlandı. Gün geçmiyordu ki konuyla ilgili yeni bir tartışma örneği mantar gibi bitmesin.Bilen bilir, ww3 diye hashtaglenen sosyal medya (Twitter ve İnstagram) kodunu yürürlüğe sokmaya çalışan Washington elitleri, #pizzagate ve #gettymuseum arasındaki ilişkinin ayyuka çıkmasına engel olamadı.

Bir anda piyasada türeyen paralı aktris ve aktörler, sahte ekspertiz kılığında televizyonlarda açıklamalarda bulunmaya başladı. Binlerce çocuğun yeraltı tünellerinden güya kurtarıldığını iddia ettiler. Binlerce sex kölesi çocuk Getty müzesinin karanlık imparatorluğundan kurtarılmıştı, klavye kahramanları rahatlamıştı ve yine bir örtbas etme girişimi başarıya ulaşmıştı.Gerçekte, Getty müzesine hiç bir zaman fiziksel bir girişim gerçekleşmemiştir!!!Daha öncede yazılarımda değindiğim gibi, her sene 8 milyon çocuk kayıp oluyor tüm dünyada. Bunların çoğu bir daha asla ortaya çıkmıyor. Bir o kadar çok ailenin ocağı sönüyor. Bir o kadar bu yamyamlar güçleniyor!
Bu çocukların başına gelen akibeti artık çoğumuz az çok biliyoruz. O küçücük bedenler ve ruhları esir alınıp işkence görüyor, tacize ve tecavüze uğruyor, öldürülüyor ve yeniyor. Evet yeniyor veya kanları başka amaçlar için kullanılıyor.

Arada bir toplumun gözünü boyamak amaçlı tanınmış kişiler gözaltına alınıp mahkum ediliyorlar ancak bu hikayeler buz dağının sadece görünen kısmıdır. Görünen kısmında hepimizin aşina olduğu, intihar ettiği söylenen, ancak bir yerlerde farklı isimlerle kaldığı yerden tam gaz devam ettiğine inandığım #Epstein var, öldürüldüğü söylenen SPİRİT COOKİNG (ruh ahçılığı) ile daha çok tanınan #marinaabramovic var ve bilimum başka insanlığına inanmadığım yaratık var.

İşin bir sevimsiz noktası ise bunlar sadece ABD’de değiller. Hızlıca yayılan bu satanik örgüte bir çok ülkeden katılımcı var ve evet Türkiye’den de var.
Epstein’ın Little St.James adası, Getty müzesinin yanında bir ana okulu kıvamında kalsa da, bunların hepsi aynı çirkin ve karanlık tarafa hizmet ediyorlar.Bu klana özenen Türkiye’deki bazı ünlüleri deşifre edebilmeniz için sembolizme dikkat etmeniz gerekir.Yazı bana aittir A.Emine Altındal
Getty Müzesi Roma tapınağı

Getty Müzesi – Los Angeles” için bir yorum

  1. Turkiye Anadolu Kapadokya da kimler hangi akıllı yönetici kabiliyeti olan insan sınıfı yeraltı şehirleri nde tunellerinde yaşamışlardır diye bir soru soralım ,. Acaba bunlarda indo european diye bilinen Keltler miydi? Bunların İskoçya Galler ve kuzey Fransa hatta İskandinav krallıkları ile baglantilari var mıydı? Bu aklın geçerken küçük bir isim verelim Benjamin franklin denilen Amerikan in krucu babalarından sayılan bu adamın ingilteredeki evinin altında bulunan yüzlerce iskeletler kimin iskeletleriydi? Mısır ve iskocyadaki yer altı tunnelerini kimler ne için hangi ritüeller için kullandılar? Çemberli taşın altındaki tünel Ayasofya altındaki tüneller vs kim ler neler yaptılar? Eklemek isteyen arkadaşlar eklesinler semboller dilini iyi bilen arkeologlar gelip asıl Turk milletine masal anlatmasını lütfen,,,

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s