Schumann rezonansı, Foton Kuşağı ve sıfırlanma

Son dönem yükselen Schumann frekansı

Schumann rezonansı (SR), 1952 yılında fizikçi Winfried Otto Schumann tarafından ilk defa açıklanmış, yeryüzü ve iyonsfer tabakası arasında bulunan boşlukta yıldırım boşalmalarıyla meydana gelen doğal titreşime/fenomene verilen isimdir.

Bu rezonansa Dünya’nın Kalp Atışı da denir. Tabakaların arasında bulunan boşluktaki titreşim frekansı 7,83 Hz’lik Schumann dalgasıdır.

Bu güne kadar tarihte 36+ frekansına ilk defa 31 Ocak 2017’de ulaşmıştır, ancak şimdilerde yine açıklanamayan değişik dalgalanmalar söz konusudur.

Schumann frekansının son günlerde her 3 saate bir 47, 48 Hz civarına yükseldiği gözlemlenmiş. Bu rakamlar esnasında hissedilen rahatsızlıklar bu frekansın yüksek olmasından kaynaklandığı söyleniyor. Kimine göre durumlar oldukça karışık ve bu spekülasyonlara göre her koldan saldırıya uğrayan bir insanlık söz konusu. Kimileri bunu 5G’nin marifetlerine bağlıyor, kimileri içinse bu Doğa Ana’nın kabuk değiştirme sürecinde meydana gelmesi gayet normal olan bir durumdan öte değil.

Benim de çevremde ve kendimde gözlemlediğim durumlar gerçekten enteresanlaşmaya devam ediyor. Şu an çevremde ve sanal alemde karşılaştığım çoğu kimse gereksiz bir saldırganlık halinde. Kimisi depresif, kimisi halsiz, kimisi ise beyini durmuş sadece bakıyor ama göremiyor. Bende aşırı bir tahammülsüzlük, iştahsızlık, uyku ve sıkıntı hali var. Normalde başım hiç ağrımasa da, son zamanlarda hep bir cızırtı şeklinde arka planda bana kendini hissettiriyor.

Bu saydıklarıma ek olarak, zamanında 5G’nin yaratacağını düşündüğümüz belli başlı sıkıntılara çok benzer şikayetleri devamlı okuyor, duyuyor ve hissediyorum.

Örneğin görme kaybı, kulaklarda çınlama, boğazda iritasyon ve akıntı, ani tansiyon inip çıkmaları, panik atak, uykuya geçişte ve uyanmada güçlük, çok gerçekçi rüyalar, normalden fazla terleme, sabırsızlık, bazı yiyeceklere karşı aşırı hassasiyet, mide bulantısı, ishal, vertigo tarzı baş dönmeleri, vücutta belirsiz ağrılar, hızlı nefes alıp verme, esneme, aşırı susama, özellikle ellerde, bilek, ayaklarda ve eklemlerde ağrı.

Bütün bu sendromlar rezonansın yükselmesinden dolayı kaynaklandığını düşünenler var, benim gibi. Bir yandan da, bunun doğal bir süreç değil de, yapay bir olgu olduğunu düşünenler de var.

Hangi düşüncede olursanız olun, daima ruh halinizi yükseltmeye özen gösterin ve kendinizi topraklamayı ihmal etmeyin. Daha sağlıklı besinler almaya çalışın ve normal rutininizi değiştirip, hayatınızda olumlu modifikasyonlar yapmaya çalışın.
Olumlamalar kendi frekansınızı dengelemede yardımcı olacaktır.

Foton kuşağına girişimizle, kısa süreli bir kaos yaşanacağı, ancak daha sonra herkes bir düşünce birliği halinde bir araya gelerek, önyargının, yalanın ve kötü düşüncelerin olmadığı bir ortama geçileceği söyleniyor ve bekleniyordu. Biz şu anda o kaosun içinde bulunmaktayız.
Olumlu duygular daima olumlulukları kendine çektiği gibi, şu andaki bu büyük dalgalanmaların içinde negatife odaklanır ve bunu hiç durmadan tekrarlarsak olumsuzlukları yaratmış oluruz.

Foton kuşağı esnasında gerçekleşen değişimlerin, fiziksel olarak 2000 yıl süreceği ve bu olay sonrasında foton kuşağının güneş sistemimizi terk edeceği söyleniyor. Bir sonraki foton kuşağına girmek için 10.500 yıl geçmektedir. Kısaca, foton kuşağı Dünya’daki tüm yaşam formları için çok büyük faydası olan, yüksek enerjili fotonlardan oluşan devasa bir kemerdir. Biz şu anda çok önemli bir tarihin ve fenomenin başlangıcına şahitlik ediyoruz yani, o yüzden olumlu bir pencereden hayata bakmakta fayda var 🙂

Ülkemizde ve dünyada vuku bulan çalkantılara, değişim ve kaosa bir bakın. Her şey altüst olmuş vaziyette. Hem fiziksel hem ruhsal anlamda bir kıyam söz konusu. Daha önceki yazılarımda da hep belirttiğim gibi ; Kaos’tan düzen doğar.

Bu konuyla ilgili yaptığım araştırmalarla ilgili bir çok makaleye denk geldim. Ortak belirtilen şu ki;

”Karşımıza çıkan herhangi bir sağlam bilimsel veri yok. Tüm kaynaklarda bilimsel bir kanıtın öne sürülmediğinden bahsediliyor, zira geçerli kanıtlar da yok deniliyor. Elde olan tek şey birkaç bilim insanı ve astronomun tezlerinden ve araştırmalarından ibaret. Zaten bu konu üzerinde araştırmalar yapan bilim insanları da bulundukları yerlerden uzaklaştırılmışlar. Elde olan veriler, bilinen döngünün 26.000 yıl olduğu, bu geçişin belirtisi olan Schumann Rezonansı’nın değişimi ve Foton Kuşağı içerisinde bulunan yıldızların varlığından ibaret. Açıkça bir kanıt ortaya konulamamış. Foton Kuşağı güçlü elektromanyetik radyasyona sahiplik eden yoğun bir uzay boşluğu ve bazı x-ışınlarını da içermekte. Galaksi içerisine akan manyetik bir ışık olarak ta tanımlayabiliriz.”

Artık siz hangisini baz alırsınız, neye inanırsınız orasını bilemem, ancak eğer hayatımıza bir 5G girdiyse ve bununla Dünya’mızın rezonansı ile yapay bir şekilde oynanıyorsa bu korkunç tehlikeli bir durum. Ama eğer bu frekanslar doğal bir fenomen vasıtasıyla yükseliyorsa, bu farkındalık sahibi olanların ve bilinçli yaşayıp hayata sağlıklı bakabilenler için çok büyük armağanlar getirebilecek bir olaydır. Ben 2.sini tercih ediyorum, dolayısıyla yukarıya uzanan sarmallara tutunmayı tercih ediyorum.

Sevgiyle ve sağlıkla kalınız

Araştırma ve yazı A. Emine Altındal


Schumann rezonansı, Foton Kuşağı ve sıfırlanma” için 2 yorum

  1. EMİNE HOCAM ÖNCELİKLE SAĞLIKLI VE HUZUR DOLU YILLAR SİZLE OLSUN EVET GEZEGEN EVREN SÜREKLİ DEĞİŞKEN GENİŞLİYOR İÇİNDE YAŞAYAN CANLILARDA ELBETTEKİ ETKİLENİYOR SİZDEKİ FİZİKSEL VE RUHSAL DEĞİŞİMLER İNANIYORUM Kİ MEKAN DEĞİŞTİRİRSENİZ FARKI GÖRECEKSİNİZ
    BU VESİLEYLE ŞEHİT AYTUNÇ ALTINDAL HOCAMIZA BİRKEZ DAHA RAHMET DİLİYORUM. ONUN YOLU BİZİM YOLUMUZDUR. İNŞALLAH BIR GÜN ONUN İSMİYLE ONUN FİKİRLERİNİ YOLUNU SEVENLERİN OLDUĞU BİR VAKIF KURULUR. BELKİDE BİZ DOSTLAR KURACAGIZ. İNŞALLAH. KİM BİLİR NASIP. …SELAMETLE KALIN. EYÜP ALPEREN

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s