Düşünce detoksu ve kodlama

Hayatınızın her günü, bağışıklık sisteminiz imha edilmese kanser hücresine dönüşecek olan bir hücreyi yok eder.

Bu süreci etkileyen 5 şey:

1) Cildinizin ne emdiği;
2) Ne yediğiniz;

3) Ne soluduğunuz;
4) Ne kadar hareket ettiğiniz; ve

en önemlisi, 5) Ne düşündüğünüz.

İlaçlardan ve vücudunuza dışarıdan sürünen doğal olmayan maddelerden kaçının.

Gerçek olan yiyecekleri tüketmeye dikkat edin, yani mümkünse kendi bahçenizden veya bildiğiniz doğal

bir bahçeden gelen, suni gübre ve ilaçlama yapılmadığından emin olduğunuz kaynaklar keşfedin ve buradan ihtiyaçlarınızı tedarik edin

Zencefil, deniz yosunu,

dulavratotu kökü, ekinezya, sarı rıhtım, kırmızı yonca, ısırgan otu, kırmızı ahududu yaprağı, mürver ve diğer otlar içeren c vitamini, d vitamini ve çinko

bağışıklık sistemi için de harika

bağırsaklarınızı temiz tutmak için de.

Düşünce detoksu ve kodlama

Düşünce detoksunun en önemli bölümü 21 gün boyunca kendinizi ikna etmenizdir.

Örnek:

Eğer bilinçaltınızda parasızlık korkusu varsa, bilinçaltınız bu korkuyu sürekli mesaj olarak yayar. Yani elinizden paranızın gitmesi için olaylar çağırır, evinizde sıkıntı yaşamanız için olaylar çağırır, çünkü parasızlık korkusunun frekansı budur. Sizi parasız bıraktıracak bütün olayları size doğru çeker.

21 gün boyunca eğer kendi bilinçaltınızı şuna inandırırsanız, ‘Ben bolluk içindeyim.” O zaman bolluk frekansını çekmeye başlarsınız.

Ben şahsen belirli kodlarla çalışıyorum. Para, bolluk ve daha kaliteli bir hayat kodu 25 39 561 615 dir. Bu kodların arasındaki boşluklar önemlidir. Bu sayıları aynen bu şekilde yazın ve her gün görebileceğiniz bir yere koyun.

Sayıları sesli bir şekilde arka arkaya tekrarlayın ve aynı zamanda kendinize çağırdığınız şeyi ‘OLMUŞ’ olarak hayal edin ve o duyguyu hissedin.

Tabii evinizde yemek olmayabilir, cebinizde para olmayabilir, sıkıntıda olabilirsiniz, bu araç saçma gelebilir ama deneyin.

Şu an içinde bulunduğunuz duruma değil, ileride olmasını istediğiniz halinizi zihninizde düşünün. Düşünürken olmuş gibi düşünün. 21 gün boyunca sabah kalktığınızda “Ben bolluk içindeyim, şükürler olsun” deyip bilinçaltınızı buna ikna ederseniz, 21’inci günden sonra,( ama bakın gerçekten ikna ederseniz) hayatınıza kolaylıklar, güzellikler ve bolluklar gelmeye başlayacak.

Bu kodları internette bulamazsınız. Bunlar parayla satılamaz, parayla dağıtılamaz. Eğer kodlamalara inanmıyorsanız, siz yine de 21 gün boyunca yukarıda yazan telkinleri inanarak uygulayın.

Bana ve çevremde çok kişiye yardımcı oldu, umarım size de güzellikler getirir. Buna hemen başlayın ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Araştırma. E yazı bana aittir

A.Emine Altındal

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s